O Penzionu


FotoVítejte v rodinném Penzionu Kvítko na Šumavě. Penzion vznikl v celkově zrekonstruované šumavské usedlosti, na kraji vesničky Rohanov, cca 3 km od vrchu Javorník, v krásné šumavské přírodě ve výšce 800 m nad mořem.

Penzionu Kvítko máte na výběr ze čtyř 2–3lůžkových pokojů a dvou 4lůžkových apartmánů, z nichž každý je laděn do jiného květinového tónu (viz fotogalerie). Pokoje mají vlastní koupelny a toalety, LCD televizory se satelitním příjmem, a DVD přehrávače (široká knihovna filmů je volně k použití), v celém penzionu je pak zdarma k dispozici vysokorychlostní wi-fi připojení.

FotoUbytování zahrnuje polopenzi: snídani formou bufetu a teplou večeři s obsluhou. Pochutnáte si na domácí kuchyni, připravované výhradně z kvalitních surovin. Připravena je také pestrá paleta vín, jak z moravských, tak i zahraničních sklepů.

Ve společných prostorách penzionu je jídelna se společenskou místností, v přízemí pak relaxační zóna s vířivou vanou a saunou, a něco málo sportovního náčiní. Dále je Vám k dispozici zastřešená terasa s výhledem do přírody, a také kolárna / lyžárna pro bezpečnou úschovu Vašeho sportovního vybavení. Součástí penzionu je vlastní udržovaná zahrada o rozloze cca 1 ha, dále stáje a pastviny pro koně.

Kromě komfortního ubytování Penzion Kvítko nabízí i dostatek možností pro sportovní vyžití. Lyžování na Javorníku je v dosahu 5 minut autem, lyžařský areál Zadov (možnost jak sjezdového, tak i běžeckého lyžování na upravených tratích) je v dosahu cca 15 min autem. Krásné udržované přírodní koupaliště je pouhých 5 minut chůze od penzionu. Značených cyklotras – jak pro horská, tak i silniční kola - je v bezprostředním okolí bezpočet.

FotoV případě nepříznivého počasí je možno navštívit dětské Centrum volného času v nedalekých Kašperských Horách, či aquapark v Horažďovicích. V Penzionu Kvítko se nudit nebudete - stačí se nás zeptat a my Vám rádi poradíme.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kvítko Frontdoor
O PENZIONU
FOTO – VIDEO
CENÍK
CO JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT
KONTAKTY A OBJEDNÁVKY
KUDY K NÁM
Penzion Kvítko
© 2008–2016, Penzion Kvítko • webdesign: HARPUNA :: graphics & multimedia